• SEO Google’da İlk Sayfa
SEO Google’da İlk Sayfa
Ürün Kodu : 8033000000056       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
750.00 TL   +Kdv

Web sitenize SEO çalışması yapmaya başladığınızda aylık reklam bütçenizi daha dengeli kullanmaya başlayacak ve satışlarınızdaki artışı gözlemleyeceksiniz .

Tüm SEO çalışmalarımız organik olduğundan web siteniz için hiç bir risk taşımaz ve son geldiğiniz pozisyonda +-2 den fazla pozisyon değişikliği genel olarak yaşamazsınız .

Kobilerin de faydalanabileceği SEO paketlerimizin fiyatlarını piyasadaki fiyatlara göre uygun tutmamızın sebebi ülkemizdeki internet girişimcilerinin sektöre daha sağlam tutunması.

Müşterilerimiz kazandığı sürece bizde kazanacağımızı biliyoruz ve bu prensip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Seo optimizasyon paketleri ile arama motorlarından yüksek verim alır, güçlü internet sitelerine sahip olursun.

Paket İçeriği

  • Site İçi Teknik Analiz (İnternet siten SEO uzmanlarımız tarafından teknik incelemelerden geçer Google algoritmalarına uygun olup olmadığı incelenir. SEO uygunluğu ile ilgili analiz raporu çıkartılır ve seninle paylaşılır.)
  • Sitenin İçeriğini Veya Yapısını İnceleme (Site içeriğin kontrol edilir, içerik oranları incelenir ve gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır.)
  • Web Sitesinin Geliştirilmesiyle İlgili Teknik Önerilerde Bulunma 
  • Anahtar Kelime Analizi ve Doğru Anahtar Kelimeleri Seçimi (Sitenle ilgili anahtar kelime analizi yapılır ve önem sırasına göre anahtar kelime blokların oluşturulur. Ayrıca sitenle ilgili, içerik sayfalarınla ilgili doğru anahtar kelime araştırmaları yapılarak, anahtar kelime blokların oluşturulur.)
  • Meta Analizleri (Meta etiketleri, web siteleri hakkında bilgi sağlama amacı ile kullanılan HTML ve XHTML dilleri ile ilgili taglardır. Meta analizleri kontrol edilir uyumlu şekle getirilir.)
  • Link İnşası (Link inşası sitendeki temel SEO uygulamalarını tamamladıktan sonra yapılması gereken ve arama motorlarına yön veren bir çalışmadır. Link inşası uygun şekle getirilir.)

İlk sayfanın kazançları
İlk sayfa firmanıza ne katar?

Telefonlarınız biraz fazla çalacak

Google ilk sayfada çıkmaya başladığınızda ilk fark edeceğiniz şey telefonlarınızın çalışmaya başlamasıdır. Sipariş vermek, bilgi almak isteyenler telefonlarınızın normalden birkaç kat fazla çalmasına neden olacaktır.

Google sayfalarında görünmekle birlikte, satışlarınız artacak ve yeni projeler, hedefler düşünmeye başlayacaksınız.

Maddi getirinin ötesinde firmanız büyük bir prestij kazanacaktır

Çünkü arama motorları ilk 10'a en iyi siteleri yerleştirir, ki bunlarda genellikle sektörün en büyükleridir. İlk sayfada yer alarak sektörün tanınmış firmalardan biri olabilirsiniz. Müşteri ve tedarikçiler tarafından tanınmak size satış ve üretimde ciddi avantajlar sağlayacaktır.

En düşük maliyetli pazarlama

Web sitenizin google ilk sayfasında çıkması ve buna bağlı müşteri kontakları bulabileceğiniz en düşük maliyetli pazarlama yöntemidir. Google ilk sayfa firmanızın karlılığına çok büyük bir katkıda bulunacaktır.


Seo Başarılarımız

Yaptığımız seo çalışmalarından aldığımız sonuçlar. Aşağıda 10 yıllık çalışmamız boyunca aldığımız sonuçları görebilirsiniz.

 

Yerel Seo Çalışması Sizi İl ve İlçe Bazındaki Aramalarında Zirveye Çıkarır

Yerel seo çalışması ile kısa sürede belirlediğiniz il ve ilçelerde istediğiniz arama kelimelerinde 1. sayfaya çıkabilirsiniz.

Bu çalışma ile kısa vade de minimum maliyet ile geri dönüşüm sağlarsınız.

Yerel Seo Çalışması

Dünyanın neresinde olursanız olun bizimle 7 /24 iletişime geçerek yerel seo hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın Bölgesel seo ile işe bir adım ötede başlarsınız.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?