• TikTok Reklam Kurulumu
TikTok Reklam Kurulumu
Ürün Kodu : 803300000304       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
750.00 TL   500.00 TL   +Kdv
-
+

Tiktok uygulaması 2020 yılına baktığımızda büyük dijital pazarlar içerisinde trendler arasında yer almayı başaran popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Özellikle hedef kitlesi gençler olan pek çok marka, Tiktok ile ürün ya da hizmetlerini kullanıcılara ulaştırmayı başarmıştır. Tiktok reklam hizmetleri, aynı zamanda kendi kullanıcıları için de önemli fırsatlar sunar. Sizler de bir takım şartları yerine getirerek Tiktok üzerinden reklam verebilir ve günlük aktif kullanıcı sayısı çok fazla olan bu platform ile önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

TikTok Reklam Modelleri


TikTok Top View Reklamı: TikTok uygulaması açıldığında ilk karşımıza çıkacak video reklamdır. Tüm ekranı kaplamaktadır.  5 ile 60 saniye arasında video içerikle kullanılabilmektedir. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok Brand Takeover Reklamı: TikTok açıldığında karşımıza ilk çıkan, tüm ekranı kaplayan görsel ya da 5 saniye video uzunluğunda ki reklamdır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok One Day Max Reklamı: TikTok’ta ki ”sizin için” kısmında çıkan 60 saniye kadar video süresi olan reklamdır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok Brand Premium Reklamı: Tiktok’taki ”sizin için” kısmında 60 saniyeye kadar gösterilebilen video reklamdır. One Day Max reklamından farkı Bin Gösterim Başı (CPM) maliyet ile satın alınmaktadır. Kullanıcıları hedefleme imkanı vermektedir. (Tiktok Hedefleme* seçeneklerini aşağıda açıklıyorum.)

TikTok In-Feed Ads Conversion Reklamı: TikTok’ta e-ticaret siteleri için kullanılabilecek dönüşüm odaklı reklam modeli. Mevcut TikTok hedefleri dışında, veri odaklı hedefleme, benzer kitle oluşturma ve yeniden hedefleme seçenekleri kullanılabilmektedir. CPC ve CPI şeklinde satın alım yapılabilmektedir.

TikTok Hashtag Challenge Reklamı: Oluşturacağınız etiketle kullanıcının bu etiketlerde video çekimlerini sağlatabileceğiniz, marka etkileşimi sağlayacak bir reklam modelidir.

*TikTok Reklam Hedefleri arasında İlgi alanı, dil, mobil cihaz markası, işletim sistemi, ağ ve popüler içerikler bulunmaktadır.

2A AJANS olarak sizlere Bireysel TikTok Reklam Yönetimi, Kurumsal TikTok Reklam Yönetimi veya E Ticaret TikTok Reklam Yönetimi  konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

TikTok Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Tel : 0536 954 28 22


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?