• CE Belgesi
CE Belgesi
Ürün Kodu : 1707202100019       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Kobicim
9,000.00 TL   6,000.30 TL   +Kdv
Ücretsiz Kargo
-
+

• Belgelerimiz Uluslararası geçerliliğe sahiptir.

• IAS akreditasyon kurumu tarafından yetkili kuruluşça hazırlanmaktadır.

• Talep edilen belgelerin kapsamı belge türüne göre hazırlanmaktadır.

• Belgeler min. 4 max. 7 iş günü içinde teslim edilir.

CE Belgesi Nedir ?

Ürünün AB’nin Yeni Yaklaşım Direktiflerine uygun olarak üretildiğini ve belgelendirildiğini göstermektedir. Yani ürünün, insan sağlığı, can ve mal güvenliği, hayvan ve bitki yaşam ve sağlığı, çevre ve tüketicinin korunması açısından asgari güvenlik koşullarına sahip olduğunu gösteren bir işarettir.

Yeni Yaklaşım direktifleri kapsamındaki bir ürünün, CE İşaretli olarak piyasaya sunulmasından üretici sorumludur. Ancak; eğer üretici ya da üreticinin yetkili temsilcisi Avrupa Birliği içinde değilse, bu sorumluluğu ithalatçı yerine getirmek zorundadır. Bir başka deyişle, ithalatçı ithal ettiği ürünlerin AB normlarına uygun olduğunu garanti etmek zorundadır.

CE Sertifikası (CE Belgesi) Faydaları

CE İşareti ürünün AB ülkelerinde serbest dolaşımını ve pazarlanmasını sağlar,
Sanayiciler, ulusal ve uluslar arası düzeyde ürünlerini pazarlayabilmek için, ürün üzerine “CE” işareti koymak mecburiyetindedirler,
CE İşareti, ürünün AB teknik mevzuatına uygunluğunu belirtir,
CE İşareti, bir kalite markası ve garanti belgesi değildir,
CE İşareti, bu seviyenin altındaki mamulleri emniyetsiz olarak niteler ve piyasaya arz edilmezler, dolayısıyla kalitesiz olarak kabul edilirler,
CE İşaretli ürün AB ülkelerinde, normlarla ilgili yasal gerekçeler ortaya konarak geri çevrilmesi mümkün değildir,

Hizmetlerimiz hakkında teklif ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

0850 304 47 21

CE Belgesi Nedir?, CE Belgesi Ne Demek?, CE Belgesi Belgesi Ne Kadar?, CE Belgesi Belgesi Ne İşe Yarar?, CE Belgesi Nedir?, İso GMP Kozmetik Nasıl Alınır?, CE Belgesi Denetçi Sertifikası Nasıl Alınır, CE Belgesi Belgesi Nedir, CE Belgesi Belgesi Fiyatı, Kobicim de İso GMP Kozmetik Belge fiyatı, İso GMP Kozmetik Belgesini Kimler Alabilir, İso Belgesi Nedir Ne İşe Yarar, CE Belgesi, CE Belgesi Belgesi Veren Firmalar, CE Belgesi Eğitimi, CE Belgesi Belgesi Fiyatı, CE Belgesi Türkak Onaylı, Kobicim Onaylı İso GMP Kozmetik Belgesi, CE Belgesi Eğitimi Fiyatları, CE Belgesi Sertifika Ücreti, CE Belgesi Belgesi Fiyat, Turkak Akreditasyonlu CE Belgesi Belgesi, Iso Belgesi Veren Firmalar Şirketler, CE Belgesi Danışman, CE Belgesi Uzman, CE Belgesi Belge Ücreti için lütfen iletişime geçiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?