• İnstagram Reklam Kurulumu
İnstagram Reklam Kurulumu
Ürün Kodu : 803300000300       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  2A Ajans Business Coach
1,500.00 TL   1,000.00 TL   +Kdv
Ücretsiz Kargo
-
+

Büyük küçük fark etmeksizin birçok kuruluşa ve sayfaya kullanıcı akını sağlayan reklam yöntemleri, kısa zaman içerisinde kurulan satış yönteminin amacını gerçekleştirerek gelir elde etme imkânı sağlıyor. Reklam çeşitliliği sponsor yöntemi ile ücretsiz bir şekilde reklam verebilme seçenekleri de bulunmaktadır. Çifte reklam gibi bir mantık ile ilerlenen instagram reklamları sisteminde, hem reklamı yayılan sayfa hem de yardımcı olan sponsorun adları ortak olarak anılmaktadır.

İnstagram üzerinden reklam yayınlama işlemi, Facebook reklam yayınlama editörü, power editör aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. En büyük özelliği ise, instagram bünyesinde reklam verebilmek için dışarıdan gelen bir kuruluş dahi olabilmek yeterli olmaktadır. İnstagram sosyal medya uygulamasında reklam verebilmek için, uygulama içerisinde bulunan bir hesap sahibi olmak gerekmemektedir. Kurumsal instagram reklamları ile birçok büyük firmanın reklamlarını gerçekleştirerek instagram hesabı olan kullanıcılara hitap edebilmek mümkün olmaktadır.

İnstagram reklamlarının avantajları pek çok alanda başta sirkülasyonu desteklemek için büyük kazançlar sağlamaktadır. Instagram üzerinde Türkiye’deki her 5 insandan 3 ü kullanım gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda birçok faydalı yararlar sağlamaktadır. Yeni açılan bir butik giyim, instagram üzerinden gerçekleştirdiği reklamlar ile çok kısa zaman içerisinde kendi bölgesinde bulunan hesap sahiplerine ulaşım sağlayarak, güzel kazançlar elde edebilir ve popülerlik seviyesini kısa zamanda arttırabilmektedir. Ana sayfa üzerinden kullanıcıların sayfalarına giriş yaptıkları anda direk karşılarında fotoğraf ve paylaşım türü olarak çıkacağı için, çok daha etkili bir tercih olmaktadır.

 

2A AJANS olarak sizlere Bireysel İnstagram Reklam Yönetimi, Kurumsal İnstagram Reklam Yönetimi veya E Ticaret İnstagram Reklam Yönetimi  konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

İnstagram Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Tel : 0536 954 28 22

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?